4 marca wystartowała Akademia Hochland Professional. Projekt jest skierowany do pracowników branży HoReCa, którzy chcą rozwijać swój biznes i poszerzać ofertę, a także poznawać nowe przepisy i trendy rynkowe.

Decyzję o stworzeniu własnej Akademii włodarze Hochlandu podjęli po udziale marki w Targach Expo Sweet 2023. Celami projektu jest zbudowanie bazy podmiotów, z którymi współpracuje marka promując swoją linię horecową, a także promocja pozycji Cheese Master wśród kucharzy pracujących z produktami marki. Hochland chce również pomagać restauratorom i włascicielom lokali gastronomicznych poprzez dostęp do szkoleń i dedykowanych dla nich ofert sprzedażowych.

Wieloletnie doświadczenie na rynku przekonało nas, że podstawą udanych relacji biznesowych jest zaufanie. Budujemy je codziennie poprzez oferowane produktów najwyższej jakości. Dzielimy się także wiedzą ekspercką, wspieramy naszych partnerów w rozwoju ich działalności i dostarczamy kulinarnych inspiracji. Uruchomiona właśnie Akademia Hochland Professional da nam możliwość zbudowania społeczności i miejsca, w którym Profesjonalista będzie mógł stać się Mistrzem – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Do Akademii można zapisać się za pośrednictwem strony https://www.akademiahochland.pl/. W formularzu należy podać swoje dane kontaktowe, a także obowiązkowo NIP i dane punktu gastronomicznego, który się reprezentuje.